TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Z dzieckiem do Tunezji – porady

Tunezja to bardzo piękny kraj i stosunkowo bezpieczny. Nie występują tam żadne zagrożenia epidemiologiczne, zatem można bez obaw wybrać się tam na urlop z dzieckiem. Pamiętajmy jednak o tym, żeby do takiej wyprawy się odpowiednio przygotować. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego miejsca i hotelu. Najlepiej wybrać jakąś spokojną miejscowość turystyczną i dobrej jakości hotel.

Gdzie zamieszkać?

Najlepszy będzie dobry hotel, w którym znajduje się basen dla dzieci. Pamiętajmy o tym, że nie wszystkie plaże są zbyt czyste, zatem małe dzieci nie będą mogły korzystać z kąpieli morskich. Najbezpieczniej jest w basenach, należy tylko sprawdzić czy woda jest w nich regularnie badana i wymieniana. Warto wybrać również hotel, w którym są place zabaw dla dzieci i miejsca gdzie będą mogły pograć w piłkę, pobiegać i bawić się bez przeszkadzania innym turystom.

Przed wyjazdem

Przed wyjazdem trzeba koniecznie sprawdzić standard hotelu, w którym się zatrzymamy. Po drugie zapoznajmy się wcześniej z okolicą i wybierzmy taką spokojną, gdzie nie ma hucznych imprez i dyskotek. Po trzecie trzeba sprawdzić gdzie są najbliższe przychodnie lekarskie i szpitale, a po czwarte trzeba pamiętać o zabraniu podstawowych leków.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO