TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Wrzesień - pogoda w Tunezji we wrześniu – temperatury

Wrzesień to idealny miesiąc dla tych wszystkich, którzy lubią słońce, jednak nie lubią zbyt dużej liczby turystów. Choć nadal jest piękna pogoda to ludzi jest już coraz mniej, zatem wszędzie jest spokojniej, ciszej i co też bardzo ważne taniej. Sezon bowiem ma się ku końcowi, więc zarówno w hotelach jak i kurortach turystycznych ceny są powoli obniżane. Śmiało więc można wybierać się we wrześniu na urlop i korzystać do woli z uroków tego pięknego kraju.

Tunezja we wrześniu - co robić?

W sumie można robić wszystko to, co w miesiącach letnich. Zatem pływanie w morzu, opalanie, nurkowanie, pływanie jachtami i łodziami, uprawianie sportów wodnych, to wszystko jest możliwe, gdyż temperatura wody jest nadal bardzo ciepła. Ponadto pogoda nie jest już uciążliwa, więc w przerwach plażowania można zwiedzać i poznawać piękną okolicę. Zabytków i ciekawych miejsc na pewno nie zabraknie w żadnym z rejonów, zatem bez względu na to gdzie się wybieramy, to na pewno nie będziemy się nudzić.

Wrzesień - temperatury

Temperatury powietrza we wrześniu wynoszą 30° C  w dzień i około 18° C w nocy. Temperatury wody wynoszą 26° C, zatem jest idealna do kąpieli dla wszystkich, nawet tych szybko marznących. Jest to zatem kolejny miesiąc idealny do spędzenia tam idealnego urlopu. Będzie na pewno słońce, wysokie temperatury i ciepła woda, słowem wszystko, czego przeciętny europejczyk oczekuje od urlopu w egzotycznym kraju.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO