TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Sierpień - pogoda w Tunezji w sierpniu – temperatury

Sierpień to drugi z najgorętszych miesięcy w Tunezji. Sezon w pełni, wszędzie gorąco, sucho i gwarno. Jest to czas idealny dla tych, którzy lubią upały i zabawę. W Tunezji w sierpniu jest najwięcej młodych ludzi, którzy preferują właśnie takie warunki urlopowe. Jeżeli do nich należysz, to pakuj walizki i wybieraj się na podbój Tunezji.

Temperatury w Tunezji w sierpniu

Temperatury powietrza w sierpniu wynoszą 36° C w dzień i 21° C w nocy. Temperatura wody wynosi około 27° C, zatem jest naprawdę gorąca i nie przynosi nawet ukojenia, takiego jak byśmy sobie wymarzyli. Pamiętajmy o tym, że w górach jest wówczas trochę chłodniej a na pustyni o wiele cieplej. Temperatury powietrza dochodzą nawet do 50° C, zatem nie polecamy wówczas wycieczek ani żadnych wypraw.

Co ze sobą zabrać?

Jadąc do Tunezji w sierpniu koniecznie pamiętajmy o ochronie przed palącym słońcem. Przewiewne ubrania, kremy z filtrem, okulary i kapelusze to absolutnie podstawa. Zabierzmy też ze sobą podstawowe leki i pianki na oparzenia słoneczne. Nie przebywajmy też długo na słońcu w momencie największego nasilenia.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO