TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Polska ambasada w Tunezji

Tunezja to kraj, który przyciąga turystów z całej Europy. Także coraz więcej Polaków odwiedza tamten kierunek, gdyż większości z nas marzą się egzotyczne wakacje, z ciepłym morzem, egzotyczną florą i fauną. To wszystko, a nawet jeszcze więcej znajdziemy właśnie w Tunezji. Zanim jednak wybierzemy się w tę wymarzoną podróż, to warto zapoznać się z aktualnymi przepisami wjazdowymi, a wszystkie te informacje znajdziemy na stronie polskiej ambasady.

Ważne adresy

Jak już wspomnieliśmy powyżej, przed wyjazdem należy zapoznać się z aktualnymi przepisami celnymi i wjazdowymi. Warto również zapisać sobie adresy i telefony do polskiej ambasady w Tunezji, aby wiedzieć, gdzie  w razie potrzeby szukać pomocy. Poniżej podajemy adres i telefony do ambasady:

Ambasada RP w Tunisie
5, Impasse No 1, Rue de Cordoue, 2092 El Manar I, Tunis
tel. (+0216) 71 873 837, 71 874 843
fax. 71 872 987
amb.pologne@wanadoo.tn
www.ambpoltunis.pl

Ważne informacje

Obywatele polscy nie potrzebują wiz wjazdowych do Tunezji, jednak pod warunkiem, że jedziemy wyłącznie w celach turystycznych i nasz pobyt nie może przekraczać 90 dni. Musimy natomiast posiadać ważny paszport, który musi być ważny na minimum pół roku od momentu wjazdu. Tak jak na wszystkich innych granicach, tak i w Tunezji obowiązują pewne ograniczenia co do ilości wwożonych artykułów. Z aktualna listą rzeczy i ich ilości, które można wwieźć bez oclenia można się zapoznać na stronie ambasady.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO