TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Luty - pogoda w Tunezji w lutym – temperatury

Tunezja to wspaniały kraj, który posiada bardzo wiele walorów turystycznych. Każdy znajdzie tam mnóstwo atrakcji, zatem warto tam jechać praktycznie o każdej porze roku. Zatem jeżeli szef daje nam urlop w lutym, to nie powinniśmy się denerwować, tylko pakować walizki i ruszać na podbój Tunezji.

Tunezja - pogoda w lutym

Tunezja w lutym przywita nas zapewne zmienną pogodą i niezbyt wysokimi temperaturami. Choć oczywiście są one o wiele wyższe niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni, gdyż temperatury powietrza wynoszą wówczas około 10° C w dzień i 5° C w nocy. W rejonach wybrzeża często padają deszcze i jest duża wilgotność powietrza. W rejonach górskich i na Saharze jest wówczas najchłodniej, choć w rejonach pustynnych temperatura spada przede wszystkim w nocy.

Co należy ze sobą zabrać?

Jadąc w lutym do Tunezji koniecznie musimy zabrać ze sobą ciepłe rzeczy i parasole. Warto wziąć też kurtki chroniące przed deszczem, abyśmy mogli bez przeszkód zwiedzać nawet podczas niesprzyjającej pogody. Pamiętajmy również o kamerze i aparacie, aby uwiecznić wszystkie wakacyjne wycieczki.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO