TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Listopad - pogoda w Tunezji w listopadzie – temperatury

Jeżeli w listopadzie zostanie nam jeszcze kilka dni urlopu, to warto wybrać się na wycieczkę do Tunezji. Pogoda powinna nam dopisać, gdyż pora deszczowa na wybrzeżu zaczyna się dopiero w grudniu. Oczywiście mogą lokalnie występować już deszcze, jednak nie są one długotrwałe ani zbyt obfite. Co też niezwykle ważne, sezon turystyczny ma się ku końcowi więc ceny są o wiele niższe.

Co robić w Tunezji w listopadzie?

Przede wszystkim warto zwiedzać ten piękny kraj z wieloma ciekawymi zabytkami. Warto swoje zwiedzanie rozpocząć w stolicy tego kraju Tunisie, gdzie znajdziemy cały szereg zabytków wysokiej klasy. Inne miasta, w których znajdziemy bardzo ciekawe zabytki to:

Pogoda w listopadzie

Temperatury powietrza w listopadzie w Tunezji wynoszą 21° C  w dzień i około 12° C w nocy. Temperatura wody wynosi 20° C zatem jest nadal bardzo ciepła. Choć dni są coraz krótsze i coraz częściej pada deszcz, to wciąż jest dość ciepło i przyjemnie na urlop.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO