TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Lipiec - pogoda w Tunezji w lipcu – temperatury

Gdy planujemy urlop w Tunezji w lipcu, to możemy być pewni, że pogoda nas nie zawiedzie. Jest to bowiem jeden z dwóch najcieplejszych miesięcy w roku. Te osoby, które nie lubią zbyt mocnych upałów lub też z powodu choroby nie powinni przebywać zbyt dużo na słońcu, to raczej nie powinni w tym miesiącu się tam wybierać. Jednak ci, którzy lubią słoneczko, ciepłe morze, piaszczyste plaże i sporty wodne, to powinni pakować swój plecak.

Co robić w lipcu w Tunezji?

Lipiec to najgorętszy miesiąc w roku, zatem najlepiej spędzać go na plaży lub w morzu. Idealne będzie uprawianie sportów wodnych, pływanie, opalanie, a jeżeli znudzi się już nam nadmorskie wybrzeże, to warto wybrać się na spacer po tajemniczych zakątkach tunezyjskich miast. Jeżeli jednak zmęczy nas zwiedzanie, bądź też zmęczy mocne słońce, to warto na chwilkę usiąść w przydrożnej kafejce i napić się tunezyjskiego wina lub piwa. Wspaniale ochłodzi i pozwoli zrelaksować się przed kolejnymi atrakcjami.

Ciekawostki

Zwiedzając ten piękny kraj pamiętajmy o tym, że jest to kraj muzułmański o odmiennych niż nasze tradycjach i kulturze. Jeżeli będziemy zwiedzać okolice meczetów, to warto swobodne plażowe stroje zmienić na coś bardziej dystyngowanego, gdyż muzułmanie nie lubią zbyt wiele odkrytego ciała. Oczywiście na plażach i w rejonach wybrzeża, stroje plażowe są jak najbardziej pożądane.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO