TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Kwiecień - pogoda w Tunezji w kwietniu – temperatury

Kwiecień to idealny miesiąc na urlop dla tych, którzy nie lubią upałów i tłumu turystów. Sezon turystyczny zaczyna się dopiero za miesiąc, więc w hotelach i restauracjach są niższe ceny i co bardzo ważne, jest cicho i spokojnie. Można spacerować, zwiedzać i delektować się wspaniałą przyrodą i krajobrazami.

Pogoda w kwietniu

Kwiecień w Tunezji powinien przywitać nas słońcem, choć możliwy jest jeszcze sporadyczny deszcz. Dni są jednak coraz dłuższe i słoneczko świeci coraz mocniej. Śmiało więc można się już opalać, choć jeszcze nie polecamy kąpieli w morzu. Temperatury wody w kwietniu wynoszą około 16° C, a temperatury powietrza około 23° C w dzień i 15° C w nocy.

Co robić w Tunezji w kwietniu?

Pogoda w kwietniu sprzyja zwiedzaniu i poznawaniu ciekawych zakątków tego pięknego kraju. Można spacerować po antycznych miastach, po górach, a także warto wybrać się na kilkudniową wycieczkę na Saharę. Kwiecień to idealny czas na urlop dla tych, którzy preferują urlop w ruchu i bez tłumu turystów.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO