TunezjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Wczasy w Tunezji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket

Ceny w Tunezji - sklepy, bary, piwo, wódka, w restauracji

Każdy urlop wiąże się ze sporymi wydatkami. Przygotowując wakacyjny budżet, najtrudniej obliczyć wydatki, które poniesiemy już na miejscu, na zakupy, na jedzenie, pamiątki, lody, restauracje itp. Należy pamiętać, że ceny w poszczególnych regionach Tunezji dość znacznie się różnią. Najdrożej jest oczywiście w miejscowościach turystycznych a najtaniej w małych miejscowościach.

Gdzie robić zakupy?

Najtaniej jest na targach, choć pod warunkiem, że umiemy się targować, gdyż ceny są tam wielokrotnie zawyżane. Pamiętajmy jednak o tym, żeby na targu nie kupować wartościowych rzeczy, gdyż na granicy będziemy mieć kłopot z ich przewiezieniem. Na wszystkie wywożone towary trzeba mieć koniecznie rachunek. Zatem na targu najlepiej zaopatrzyć się w warzywa i owoce, które właśnie tam są najświeższe. Zakupy spożywcze można również dość niedrogo robić w supermarketach, jednak te znajdziemy tylko w dużych miastach. Do dyspozycji mamy jeszcze sklepy w hotelach, jednak ceny są tam zazwyczaj dość wysokie.

Ceny w Tunezji

Ceny w tunezyjskich restauracjach są porównywalne w cenami polskimi. Zatem o wiele drożej jest się stołować w nich, niż na przykład gotując samodzielnie. Poniżej przykładowe ceny:

W sklepie:

W lokalach:

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Tunezja wczasy i pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TunezjaPogoda.com

200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO